Masaż – jeden z najstarszych, najbardziej znanych i najczęściej stosowanych zabiegów fizjoterapeutycznych, który w klasycznej formie polega na wykonywaniu rękoma ruchów: głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji, wałkowania, zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych. W zależności od rodzaju i zastosowania masaż może mieć cele lecznicze, relaksujące, odchudzające czy pobudzające - zwiększające ukrwienie w pożądanej części ciała.

Zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Zawisza pozwolą oczyścić swój organizm, przywrócić harmonię swojemu ciału, polepszyć samopoczucie. Nasi specjaliści zapewniąrelaks, poprawią stan psychofizyczny organizmu oraz złagodzą ból.

                                                                                                 Wykonujemy następujące rodzaje masażu:

Masaż bańką chińską częściowy i całego ciała - doskonały element kuracji antycellulitowej. Przyspiesza krążenie krwi i płynów ustrojowych, co pomaga pozbyć się toksyn z organizmu. Przy okazji wpływa na regulację przemiany materii, co przydaję się w redukcji tkanki tłuszczowej.

Masaż podwodny stóp - jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks, który odpręża, wycisza, uspokaja. Dzięki strumieniowi wody pod ciśnieniem z węża zakończonego odpowiednią nasadką Twoje stopy staną się lżejsze, co pomoże odpocząć po stresującym dniu oraz zmniejszy napięcie emocjonalne.

Masaż wirowy kończyn górnych i dolnych - wykonywany w specjalnych wannach wyposażonych w urządzenie wprawiające wodę w ruch wirowy. Taka forma łagodnego masażu kończyn spowoduje zmniejszenie napięcia mięśniowego, rozluźnienie tkanek, poprawi ukrwienie i złagodzi ból. 

Masaż relaksacyjny całkowity - doskonały sposób na zmniejszenie zmęczenia psychoficznego. Łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego, ma działanie uspokajające. W idealny sposób pomoże zregenerować swój organizm poz długotrwałym wysiłku. Dodatkowo wpływa na wygląd oraz przyspieszy proces spalania tłuszczu.

Masaż klasyczny grzbietu, kończyn górnych i dolnych - rodzaj masażu rozluźniający mięśnie. Przywraca elastyczność, redukuje stres oraz dodaje energii. To najlepsza metoda na bóle kręgosłupa, dyskopatię, urazy i zmiany zwyrodnieniowe. Głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie - to tylko kilka z głównych technik masażu klasycznego.

Masaż brzucha - wyśmienita metoda odchudzająca. Intensywne i regularne masowanie powoduje, że skóra staje się jędrniejsza, co daje efekt płaskiego brzucha. Masaż brzucha poprawia sylwetkę oraz polepsza wygląd powłok skórnych objętych cellulitem.

NASI PARTNERZY